Firma

FONT & YILDIZ ulusal ve uluslararası şirketlere danışmanlık hizmeti sağlayan butik bir hukuk bürosudur.

BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR

Nereden geliyoruz ve nereye gidiyoruz

FONT & YILDIZ kurumsal hukuk ve vergi hukuku alanlarında uzmanlaşmış ve işletmeler için sağladığı sağlam danışmanlık hizmetiyle bilinen, yüksek vasıflı bir butik hukuk bürosudur. Müşterilerimize gündelik aktivitelerinde ve büyük işlemlerinde vermiş olduğumuz danışmanlık hizmetlerimizin kanıtlı bir başarı geçmişi bulunmaktadır.

Kurumsal hukuk ve vergi hukuku alanlarında lider bir firma olarak iş birliğinde bulunmakta olduğumuz ve üyesi olduğumuz birçok kurum arasında Consejo Profesional de la Facultad de Derecho de ESADE (ESADE Hukuk Fakültesi Profesyonel Danışma Kurulu), Cámara de Comercio Hispano-Turca (Türk-İspanyol Sanayi ve Ticaret Odası), ICAB (Barselona Barosu), Círculo de Economistas, AEAF (İspanyol Vergi Danışmanları Birliği), REAF (Ekonomi ve Vergi Danışmanları Sicil Bürosu) ve REA (Ekonomik Denetçiler Sicil Bürosu) gibi kurumlar da bulunmaktadır.

FONT & YILDIZ, yabancı müşterilere İspanya içerisinde anlaşılabilir kurumsal ve hukuki danışmanlık hizmeti vermek ve yerli müşterilere uluslararası yasal hizmetlere daha kolay erişebilmeleri amacıyla, FONT ASESORES FISCALES, S.L. ve AY ADVICE & CONSULTANCY, S.L. firmalarının ortak yenilikçi bir projesi olarak, birbirlerinin hizmetlerini tamamlamak ve vermekte oldukları hizmet kapsamını genişletmek amacıyla kurulmuştur.

1993 yılında kurulan FONT ASESORES FISCALES, S.L., kurulduğu tarihten bu yana müşterilerine vergi, ticaret ve muhasebe alanlarında danışmanlık hizmeti vermiştir. Firma, İspanyol Vergi İdaresi’nde (AEAT) birçok uzmanlık mertebelerinde görev yapmış, an itibariyle izinde bir mali ve vergi müfettişi olan kurucu ortağı Bay Jordi Font Bardía’nın tecrübesinden yararlanarak, gözle görülür bir biçimde vergi hukuku alanında uzmanlaşmıştır.

Buna ek olarak Jordi Font Bardía’nın, ESADE Hukuk Fakültesi Profesyonel Danışma Kurulu üyesi olarak akademik dünya ile de sıkı bağları bulunmaktadır.

Müşterilerinin taleplerini karşılayabilmek amacıyla firma, hizmetlerini daha fazla avukat ve pek çok farklı alanda (kurumsal ve sözleşme hukuku, miras hukuku, birleşme ve satın almalar, vs.) uzman ekonomistler ile bir arada çalışabilmek için genişletmiştir.

Firma sonraki büyük adımını 2005 yılında, müşterilerinin evrenselleşme yolunda artan taleplerine yanıt olarak uluslararası bir organizasyon olan Globalaw’a katılarak atmıştır.

NOS AVALAN

AY ADVICE & CONSULTANCY, SL, 2015 yılında İspanya’da ve Arjantin’de faal olarak avukatlık yapan, başta ESADE Yöneticiler için İşletme ve müteakiben Instituto de Economía y Empresa’da (ISDE) Uluslararası İşletme Hukuku Yüksek Lisans eğitimini tamamlamış olan Bay Axel Yıldız tarafından kurulmuştur.

AY ADVICE & CONSULTANCY, S.L., ulusal ve yabancı müşterilerine kurumsal ve sözleşme hukuku, mülk ve göçmenlik hukuku alanlarında uzman firma olarak hizmet vermektedir. Firma start-up şirketlere, orta ve küçük ölçekli şirketlere, aile firmaları ve İspanya’da işletmelerini kurmak isteyen yabancı yatırımcılara danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

FONT & YILDIZ’ın amacı, aşağıda sayılan hizmetlerde uzman, sabit bir hukuk bürosu haline gelmektir:

  1. Yurt dışına açılmak isteyen yabancı şirketlere ve yatırımcılara en iyi yasal, vergi ve stratejik danışmanlık hizmeti sağlamak.
  2. İspanya’ya yerleşmek isteyen yabancı şirket veya yatırımcılara yasal ve ekonomik danışmanlık hizmeti sunmak. Bu hizmet her ne kadar da her ülkeden gelen müşterilerimize sağlansa da Türkiye, Orta Doğu, Güney Amerika ve Avrupa’daki müşterilerimizden meydana gelen önemli bir müşteri ağımız mevcuttur.
  3. Birleşme ve satın alma ve gayrimenkul gibi sektörlerde iş fırsatları sunma, aynı zamanda bu alanlarda da en iyi yasal ve vergi yapısında danışmanlık ve rehberlik hizmetleri sunmaktayız.
Font Yildiz - avalados por Globalaw
Font Yildiz - avalados por el Colegi advocatsl bcn
Font Yildiz - avalados por REA
Font Yildiz - avalados por AEDAF
Font Yildiz - Avalados por la cámara comercio francesa
Font Yildiz - Avalados por ESADE
Font Yildiz - Avalados por Col. Economistes CAT
Font Yildiz - avalados por Cámara comercio hispano turca AEDAF

Ofrecemos una propuesta de valor única

Nuestra firma está dirigida a generar “valor” para el cliente.

La búsqueda de esta “creación de valor” se concreta en: la reducción de riesgos jurídicos, tributarios y empresariales, en la reducción de costes de todo tipo, y en la generación de oportunidades de negocio a nivel nacional e internacional.

Queremos que el cliente nos considere un “partner” más que un proveedor de servicios.
Font & Yildiz - abogados en Barcelona
Avenida Diagonal 601 Planta 6ª C
08028 Barcelona

Tel. +34 93 494 89 80
Fax +34 93 494 89 81

info@fy-legal.com

Bültenimize abone olun

RGPD ve LOPDGDD uyarınca, FONT ve YILDIZ SL abonelere bir bülten göndermek amacıyla sağlanan verileri işleyecektir. İstenirse, yukarıda belirtilen mevzuatta tanınan erişim, düzeltme, silme ve diğer hakları kullanabilir. Verilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgi için gizlilik politikamıza erişin.

Copyright © 2019-2021  Font & Yildiz  -
cross