Kurumsal/Ticari Hukuk Ve Birleşme & Satin Alimlar

Start-up şirketlere, aile işletmelerine, özel şirketlere, yerel ve uluslararası kurumlara işletme aktivitelerinin her yasal alanında danışmanlık hizmeti vermekte ve onları temsil etmekteyiz.

Avukatlarımız başta birleşme ve satın alım işlemlerinde olmak üzere, ortak girişimlerde, sermaye yatırımlarında ve işletmelerin yeniden yapılandırılma işlemleri gibi ulusal ve uluslararası işlemlerde danışmanlık desteği sağlamaktadır. İspanyol şirketlere yurt dışında işletme kurma konusunda danışmanlık hizmeti vermekle beraber, işletmelerin başka ülkelerde ileri düzeyde hukuk hizmetlerine erişimlerini kolaylaştırmakta ve İspanya dışındaki hukuki işlerini denetlemekteyiz.

Özellikle başta ticari sözleşmeler olmak üzere (iş birliği, lisanslandırma, ajans, dağıtım ve bayilik anlaşmaları) her türlü sözleşmeyi hazırlamakta ve müzakere etmekteyiz. Yabancı müşterilere imzalanan anlaşmalar ve anlaşmanın kapsamının anlaşılması konusunda yasal danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.

Şirket, daimi müessese, şube, temsil büroları, yan şirketlerin birleştirilmesi ve kurulması hususlarında destek vermekteyiz.

Aynı zamanda hizmetlerimiz her türlü kurumsal danışmanlığı da kapsamaktadır; şirket sekreterliği olarak işlev görmekte ve Kurul ve Hissedarlar Toplantıları’na yerel veya yabancı müşterilerimizi temsilen katılmaktayız ve ilgili önergeleri hazırlamaktayız.

Sermaye düşürümü ve artırımı gibi her tür kurumsal işlemi idare etmekte olup, işletmelere ortak girişimlerin oluşturulması ve yönetiminde destek sağlıyoruz ve hissedarların anlaşmalarını hazırlıyoruz.

Hukuk büromuz FONT & YILDIZ bünyesinde hem avukatları hem de ekonomistleri bulundurduğu için çalışanlarımız, müşterilerine işletme planlarında veya şirket değerleme konularında destek verebilmekte, şartları müzakere edebilmekte ve yatırım veya işletme satımı için en uygun yapıyı hazırlayabilmektedir.

Font & Yildiz - abogados en Barcelona
Avenida Diagonal 601 Planta 6ª C
08028 Barcelona

Tel. +34 93 494 89 80
Fax +34 93 494 89 81

info@fy-legal.com

Bültenimize abone olun

RGPD ve LOPDGDD uyarınca, FONT ve YILDIZ SL abonelere bir bülten göndermek amacıyla sağlanan verileri işleyecektir. İstenirse, yukarıda belirtilen mevzuatta tanınan erişim, düzeltme, silme ve diğer hakları kullanabilir. Verilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgi için gizlilik politikamıza erişin.

Copyright © 2019-2021  Font & Yildiz  -
cross