Font Yıldız, Katalonya Ticaret ve Yatırım Ofisi Partners Network üyesi oldu

30 Temmuz, 2020
|

Font Yıldız; Katalonya Özerk Bölgesi Başkanlığı bünyesinde, yabancı yatırımları ve dış ticareti teşvik etmek, firmaların ve start-up’ların inovatif gelişimine ve finansal yapılarının güçlendirilmesine katkı sağlamak adına faaliyet gösteren Katalonya Ticaret ve Yatırım Ofisi-ACCIÓ’nun Partners Network ağına katıldı. ACCIÓ dünyanın çeşitli yerlerinde konumlanan 40 ofisiyle, 100’den fazla pazarda uluslararası ticaret ve yatırımlar kapsamında faaliyetlerini yürütmektedir.

Yatırımcılara her aşamasında eşlik ettiğimiz Üretim Tesisi, Taşınmaz ve Şirket Birleşme ve Satın Alma İşlemleri konularındaki tecrübemiz sayesinde ACCIÓ ile birçok projede iş birliği yaparak Katalonya’ya farklı sektörlerde faaliyet gösteren sayısız yatırımcı getirmeyi başardık. Global Mobility (İş gücü hareketliliği) ekibimiz; iş insanları ve ailelerinin yanı sıra insan kaynakları kapsamında da oturma ve çalışma izinleri işlemlerini titizlikle yürütmekte, küresel vizyona sahip olan FONT & YILDIZ Hukuk Bürosu’nu birçok hizmet sürecinin tek bir noktadan sağlandığı, diğer bir deyişle ‘one stop shop’ şeklinde müvekkillerine ve işletmesine değer katarak her ihtiyacına karşılık verebilmektedir.

 

Catalonia Trade & Investment

Font & Yildiz - abogados en Barcelona
Avenida Diagonal 601 Planta 6ª C
08028 Barcelona

Tel. +34 93 494 89 80
Fax +34 93 494 89 81

info@fy-legal.com

Bültenimize abone olun

RGPD ve LOPDGDD uyarınca, FONT ve YILDIZ SL abonelere bir bülten göndermek amacıyla sağlanan verileri işleyecektir. İstenirse, yukarıda belirtilen mevzuatta tanınan erişim, düzeltme, silme ve diğer hakları kullanabilir. Verilerinizi nasıl işlediğimiz hakkında daha fazla bilgi için gizlilik politikamıza erişin.

Copyright © 2019-2021  Font & Yildiz  -
cross